Olemme Avoinna
10:30 - 19:00
10:30 - 19:00

Meistä

Tervetuloa Iltreno

Ei hätää nyt Ravintola il Treno tilattavissa myös kotiin kuljetuksena / noudettuna

Voit tilata ruokaa puhelimella/WhatsApp numerosta: 0442580559

 

 

 

YKSITYSTILAISUUDET
Häät, synttärit, muut juhlat ja ryhmäruokailut 30-60 hengelle järjestyvät myös IL TRENOSSA!

+

Kuljetusmaksu

0-5 KM = 3 €
5-10 KM = 6 €

Tarjoukset

30% Discount On Every Pickup Order

Lounas

Viikko 12 lounaslista 16-20.3.2020

Herkullinen lounasbuffet tarjolla arkisin klo 10:30–15:00
Hintaa 9.90€
 

*MA
American leike (L, G)
Feta-parsakaali pasta (L, Veg)
Chicken do payaza (L, G)
Sosekeitto (L, G, V)
Vadelmarahka

*TI
Aurajuustobroileria (L, G)
Kasvismakaronilaatikko (L, Veg)
Lihacurry kofta (L)
French onion soup (L, G, Veg)
Tiikerikakku

*KE
Kampelaa ja tartarkastiketta (L)
Aloo gobi (L, G, Veg)
Chicken curry (L, G)
Nakkikeitto (L)
Marjakiisseli

*TO
Lihapullat pippurikastikkeessa (L)
Kasvispasta carbonara (L, Veg)
Chicken korma (L, G)
Hernekeitto (L, G, Veg)
Pannukakku

*PE
Bearnaise possu
Chana masala
Butter chicken
Lohikeitto
Letut

Lounaiden hintaan sisältyy raikas salaattipöytä, keitto, lämminruokavaihtoehtoa (joista yksi on Kasvis ruoka), perunnat, basmatiriisiä, naanleipää, jälkiruokaa, kahvi ja tee

 

Meistä

Kuljetusmaksu

0-5 KM = 3 €
5-10 KM = 6 €

LUONASTARJOUS

(on site - bring along)
On weekdays from 10am to 3pm

8.00All pizzas and kebabs + 0.35 l drink Salad on site or with you



 

KOTIINKULJETUS

Nyt voit tilata Pikapizzasta kotiinkuljetuksen!

toimitusaika on max. 1h

We buy all our raw materials from Finnish wholesalers!

We serve you:

Every day from 10am to 10pm

PAYMENT INSTRUMENTS

cash, lunch vouchers, or credit and debit cards. Please advise if you use a credit or debit card when ordering. Orders will be closed ½ hour before closing time.

...
...

Galleria

Ota meihin yhteyttä


Palvelemme

Maanantai
10:30 - 19:00
Tiistai
10:30 - 19:00
Keskiviikko
10:30 - 19:00
Torstai
10:30 - 19:00
Perjantai
10:30 - 19:00
Lauantai
11:30 - 20:00
Sunnuntai
11:30 - 20:00

Lounasaika

Maanantai
Suljettu
Tiistai
Suljettu
Keskiviikko
Suljettu
Torstai
Suljettu
Perjantai
Suljettu
Lauantai
Suljettu
Sunnuntai
Suljettu

Follow Us: Twitter Instagram Facebook
Feedback Survey!

Feedback Survey!

Palaute