Ravintolamme on kiinni.
09:00 - 00:00

Meistä

Tervetuloa Iltreno

VARAA PÖYTÄ

KITCHEN open time 
Ma ,Ti,Ke 10-19
To,pe 10-20
La 12-20
Su 12-19

YKSITYSTILAISUUDET
Häät, synttärit, muut juhlat ja ryhmäruokailut 30-60 hengelle järjestyvät myös IL TRENOSSA!

 

https://www.foodora.fi/en/restaurant/s7nl/il-treno?r=1

+

Lounas

BUFFETLOUNAS

KLO 10.30-15.00

Hinta 12,50€

Eläke Hinta 11.50€

Meiltä saat lounasta nyt myös mukaan

Ma

Metsästäjänleike (L)

Chilli Con Carne (L) 

Chicken curry (LG)

Ti

Aurajuustobroileri(LG)

Kasvisnuudeli (L)

Pork Masala  (LG)

Ke

Paistettukampala tartarkastike (L)

 Pippuri Possu (LG)

Chickhen Buhna  (LG)

To

 Lindström pihvi (L)

Pasta Carbonara (L)

Chicken Masala (LG) 

Pe

Porsanleike chilimayo (L)

Nakki Kastike  (L)

       Butter chicken (LG)

 Lounaiden hintaan sisältyy Runsas Salaattipöytä,  Perunat, Basmatiriisiä, Naanleipää,

kahvi ja Tee

 

Meistä

Kuljetusmaksu

LUONASTARJOUS

(on site - bring along)
On weekdays from 10am to 3pm

8.00All pizzas and kebabs + 0.35 l drink Salad on site or with you



 

KOTIINKULJETUS

Nyt voit tilata Pikapizzasta kotiinkuljetuksen!

toimitusaika on max. 1h

We buy all our raw materials from Finnish wholesalers!

We serve you:

Every day from 10am to 10pm

PAYMENT INSTRUMENTS

cash, lunch vouchers, or credit and debit cards. Please advise if you use a credit or debit card when ordering. Orders will be closed ½ hour before closing time.

...
...

Galleria

Ota meihin yhteyttä


Palvelemme

Maanantai
09:00 - 00:00
Tiistai
09:00 - 00:00
Keskiviikko
09:00 - 00:00
Torstai
09:00 - 00:00
Perjantai
09:00 - 04:00
Lauantai
09:00 - 04:00
Sunnuntai
09:00 - 00:00

Lounasaika

Maanantai
01:00 - 23:59
Tiistai
01:00 - 23:59
Keskiviikko
01:00 - 23:59
Torstai
01:00 - 23:59
Perjantai
01:00 - 23:59
Lauantai
01:00 - 23:59
Sunnuntai
01:00 - 23:59

Follow Us: Twitter Instagram Facebook
Feedback Survey!

Feedback Survey!

Palaute