Olemme Avoinna
09:00 TO 00:00
09:00 - 00:00

Meistä

Tervetuloa Iltreno

VARAA PÖYTÄ

KITCHEN open time 
Ma ,Ti,Ke 10-19
To,pe 10-20
La 12-20
Su 12-19

YKSITYSTILAISUUDET
Häät, synttärit, muut juhlat ja ryhmäruokailut 30-60 hengelle järjestyvät myös IL TRENOSSA!

 

https://www.foodora.fi/en/restaurant/s7nl/il-treno?r=1

+

Lounas

BUFFETLOUNAS

KLO 10.30-15.00

Hinta 12,50€

Eläke Hinta 11.50€

Meiltä saat lounasta nyt myös mukaan

Ma

Metsästäjän leike (L)

Pasta bolognese (L)

Chicken curry (LG)

Ti

Curry broileri (LG) 

Liha kebab(LG)

Pork vindalu (LG)

Ke

Paistetut Muikut (Tilli-kermaviilikastike) (L)

Mexicano possu (LG)

Chicken Korma (LG) 

To

Lindströmin pihvit(Sipulikastike(L)

Kananmuna nuudelit (L)

Chicken Bhuna(LG)

 

Pe

Uunipossu (BBQ-kastike)(LG)

Pizza (L,)

Butter Chicken (LG)

 

 

 Lounaiden hintaan sisältyy Runsas Salaattipöytä,  Perunat, Basmatiriisiä, Naanleipää,

kahvi ja Tee

 

Meistä

Kuljetusmaksu

LUONASTARJOUS

(on site - bring along)
On weekdays from 10am to 3pm

8.00All pizzas and kebabs + 0.35 l drink Salad on site or with you



 

KOTIINKULJETUS

Nyt voit tilata Pikapizzasta kotiinkuljetuksen!

toimitusaika on max. 1h

We buy all our raw materials from Finnish wholesalers!

We serve you:

Every day from 10am to 10pm

PAYMENT INSTRUMENTS

cash, lunch vouchers, or credit and debit cards. Please advise if you use a credit or debit card when ordering. Orders will be closed ½ hour before closing time.

...
...

Galleria

Ota meihin yhteyttä


Palvelemme

Maanantai
09:00 - 00:00
Tiistai
09:00 - 00:00
Keskiviikko
09:00 - 00:00
Torstai
09:00 - 00:00
Perjantai
09:00 - 04:00
Lauantai
09:00 - 04:00
Sunnuntai
09:00 - 00:00

Lounasaika

Maanantai
01:00 - 23:59
Tiistai
01:00 - 23:59
Keskiviikko
01:00 - 23:59
Torstai
01:00 - 23:59
Perjantai
01:00 - 23:59
Lauantai
01:00 - 23:59
Sunnuntai
01:00 - 23:59

Follow Us: Twitter Instagram Facebook
Feedback Survey!

Feedback Survey!

Palaute